» איתור נזילות

הגן על ביתך על ידי גילוי מוקדם של נזילות

 
גילוי מוקדם של נזילות מונע שרשרת של בעיות נלוות. היקף הבעיות שנוצרות בגלל נזילות מצנרת או בגלל פגיעה באטימות מבנה, הינו רחב. לכן, חשוב כל כך לאתר את נזילות אלו מוקדם ככל האפשר.
 

כיצד?


איתור נזילות בצורה מדויקת דורשת שנים של ניסיון ומיומנות רבה באיתור נזילות. זוהי עבודה של מומחה שצריכה להיעשות בצורה מקצועית ביותר כך שניתן לגלות את המקור המדויק של הבעיה.
איתור נזילות מקצועי כיום נעשה על ידי מצלה תרמית אשר פועלת על בסיס עיקרון של אינפרה אדום המאפשר זיהוי ממוקד של  הבדלי טמפרטורה. שימוש בטכנולוגיה זו דורשת הכשרה מיוחדת בתחום של תרמוגרפיה. טכנולוגיה זו מאפשרת לזהות נזילות סמויות שעל ידי בדיקה רגילה לא ניתן לזהות.
היתרון הגדול של טכנולוגיה זו הינו שאין צורך להרוס קירות או להרים מרצפות בכדי לזהות את הנזילה וניתן לזהות בדיוק רב יותר את מקור הנזילה ללא נזק מיותר למבנה.
 

מה גורם לנזילות ?


בעיות איטום-  אם נעשתה עבודת איטום לא איכותית או שהאיטום של מבנה נפגם לאורך זמן, יכולה להיווצר בעיית נזילה ורטיבות. איטום לקוי יכול לפגוע באזורים שונים בבית כגון מרפסות, גגות ואף יכולה להיות בעיית איטום בקירות חיצוניים.

בעיות בצנרת – צנרת שאיננה איכותית, או פשוט צנרת שהתיישנה ונפגמה לאורך זמן, יכולה לגרום לנזילות ולבעיית רטיבות. לעיתים ניתן לזהות בקלות את הסממנים של נזילות על ידי כך שמזהים רטיבות ועובש על הקיר, מרצפות או תקרה. אך, סממנים אלו אינם מספיקים בכדי להצביע על מקור הבעיה ואם הבעיה היא נזילת מי גשמים - לא תראו את הבעיה עד החורף הבא.

לכן הקדימו רפואה למכה ובצעו בדק בית עוד לפני שיתחלו סממנים של רטיבות בגלל נזילה. תנו למומחים המוסמכים אצלנו בחברה לאתר בעיות של נזילות - עוד לפני שהבעיה תפגע בבית שלכם. אצלנו תגלה צוות של מקצוענים עם שנים של ניסיון באיתור ממקוד של נזילות על ידי טכנולוגית זיהוי תרמי.

קיימים מגוון גורמים אפשריים לנזילות. מכאן החשיבות הרבה לביצוע אבחון מדויק על ידי מומחה מוסמך.למומחים שלנו יש את הניסיון הדרוש בכדי לאבחן נזילות מכל הסוגים, גם נזילות בגלל איטום לקוי וגם נזילות מצנרת. מלבד אבחון הנזילה, אנו גם נשמח להציע פיקוח מקצועי על עבודת התיקון בכדי לוודאות שהבעיה נפתרה בצורה יסודית.