» ביקורת ליקויי בנייה - בדיקת ליקויי בנייה


איך מתבצעת ביקורת ליקוי בנייה ?


ביקורת ליקוי בנייה הינו תהליך המורכב ממספר שלבים כולל: בדיקות מהנדס, חוות דעת על ידי מהנדס ופיקוח על תיקון המבנה על פי הדו"ח.
ביקורת ליקויי בנייה כוללת מספר בדיקות:

בדיקת תוכנית מבנה – בדיקה זו עוזרת לזהות בעיות בהרכב ותכנון של המבנה.

בדיקת יסודות המבנה – על ידי בדיקה זו ניתן לזהות בעיות בשלד המבנה או בתשתיות של אינסטלציה וחשמל. בבדיקה זו מוודאים שהבנייה נעשתה לפי התקנים העדכניים של תכנון ובנייה.

בדיקת חומרי הבניין – בדיקת איכות חומרי הבנייה וכן בדיקה שחומרי הבנייה עומדים בתקנים הדרושים.

בדיקת רמת הביצוע – בדיקה זו נעשית בכדי לזהות בעיות שנגרמו במלאכת הבנייה עצמה כגון עבודת הרכבה לא נכונה בריצוף או עבודת טיח לא מקצועית.

הזמן הדרוש בעבור ביקרות ליקויי בנייה , בדיקת ליקויי בנייה משתנה לפי היקפו ומאפייניו הספציפיים של המבנה. הביקורת מתבצעת על ידי מהנדס מוסמך ובסופו של התהליך יש בידיו של הלקוח דו"ח חוות דעת הנדסית המפרט את הליקויים, אילו תקנות הליקויים מפרים, אילו תיקונים נדרשים למבנה ומה תהיה העלות המשוערת לביצוע תיקונים אלו.
לאחר שחוות הדעת של המהנדס נערכה, מתבצע פיקוח על ידי המהנדס שכל התיקונים המצוינים בדו"ח מתבצעים בכדי שכל הליקויים שזוהו יתוקנו.
בכדי שביקורת ליקויי מבנה תעשה בצורה מקצועית ויסודית חשוב לעשות את הביקורת עם מהנדס מוסמך. חשוב לבדוק שהמהנדס יספק לכם את כל הדרוש בעבור ביקורת מקיפה ויעילה כולל דו"ח מפורט ופיקוח על התיקונים הדרושים.

רוצה לאתר מהנדס מומחה עבור בדיקת ליקויי בנייה ?

פנה אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לבצע עבורך ביקורת מקיפה ויסודית בשביל כל היקף של עבודת בנייה.