» חוות דעת הנדסית

צעד הכרחי ברכישה של בית או כל נכס חדש הינו לקבל חוות דעת הנדסית. קניית בית הינה הוצאה נכבדת, לכן חבל שבגלל שלא ביצעתם בדיקה יתלוו לקניית הבית תיקונים שלא ידעתם שדרושים.

בעוד שאתם כקונים יכולים להעריך את הבית לפי סטנדרטים שחשובים לכם כגון אזור מגורים או מספר חדרים, מהנדס מוסמך יכול להעריך את ערך הבית לפי סטנדרטים מקצועיים ואובייקטיבים של תקני בנייה. חוות דעת זו יכולה להיות הגורם המכריע ברכישת נכס מסוים.
כמו כן, במקרה שרכשתם בית או ביצעתם שיפוץ ונתגלו בבית ליקויים – אתם צריכים חוות דעת הנדסית שתצביע על הליקויים שהקבלן צריך לתקן. חוות דעת זו תשמש חוות דעת מקצועית הקבילה לצרכים משפטיים.

איך לבחור מומחה עבור חוות דעת הנדסית ?

בעבור תהליך זה חשוב לשכור מהנדס מוסמך שמיומן בזיהוי ליקויי בנייה שונים ואשר מכיר את התקנים הכי עדכניים של בנייה תקנית. כמו כן, חשוב לבחור במהנדס מקצועי ואמין שאתם סומכים עליו אשר יינתן לכם דו"ח מסודר בסוף תהליך בדיקת הבית. חשוב שהמהנדס שאתם שוכרים יהיה קשוב ואדיב וייתן לכם תשובות לשאלות שלכם במקרה הצורך.

למה חשוב לקבל חוות דעת הנדסית ?

לעיתים בנייה לא איכותית יכולה להסתתר מאחורי גימור אסתטי אשר גורם לעין הלא מקצועית לא לראות את התקלות שיש במבנה. מהנדס מיומן יכול לזהות את הליקויים הללו שאתם לא יכולים לזהות. המהנדס יוכל לזהות ליקוים במבנה עצמו, ליקויים בצנרת הביתית, ליקויים בתשתיות חשמל, ליקויי אקוסטיקה וכן הוא יוכל להגיד לכם עד כמה חמורה הבעיה ומה העלות של תיקון הבעיה.

אצלנו תמצאו מהנדסים מוסמכים עם ניסיון רב בבדיקת מבנים מסחריים או פרטיים. המהנדסים שלנו יתנו לכם את התמונה המלאה לגבי הנכס שאתם מתעניינים לגביו, כדי שלא תרכוש מבנה מסוים בלי חוות דעת הנדסית מתאימה.
אצלנו תקבלו את השירות המלא כולל דו"ח מסודר ומפורט ומענה זמין לשאלות שלכם במידת הצורך. דרכנו גם תוכל לקבל מענה משפטי מתאים לקבלת פיצוי בעבור ליקויי הבנייה שעלו בדו"ח.

למידע נוסף צור קשר עוד היום ואנחנו נשמח לתת לכם את החוות דעת המקצועית שלנו.