» שירותים נוספים


בדיקות תקינות


צריכים מהנדס מומחה עבור בדיקת דירה לאחר שיפוץ?
צריכים בדיקת תקינות ספציפית?
 
בין אם אתם מעוניינים לבצע בדק בית כללי או בדיקת תקינות בנייה ספציפית – אנחנו הכתובת.
אנחנו מספקים את כל מגוון הבדיקות להערכת תקינות מבנה כולל: בדיקת עבודת נגרות, בדיקת עבודות צבע, בדיקת שלד מבנה, בדיקת ריצוף וקרמיקה, בדיקת סדקים ועבודות טייח ועוד.
אצלנו תמצאו שירות של בדיקת דירה לאחר שיפוץ – כך שתוכלו להימנע מראש מליקויי בנייה שנוצרו במהלך שיפוץ.

אילו בדיקות תקינות בנייה אנו מבצעים ?

בדיקת שלד מבנה – יש מספר מרכיבים הנבדקים בבדיקת שלד מבנה כגון בדיקת עומס, בדיקת יסודות המבנה ובדיקת תכנון המבנה. בדיקה זו חיונית ביותר כיוון שהשלד והיסודות של מבנה הינם גורמים משמעותיים באיכות ובטיחות של מבנה.

בדיקת עבודות נגרות – בדיקת תקינות עבודות עץ מתבטאת בבדיקת עבודות העץ השונות שיש בבית כולל: דלתות, פרגולות וארונות מטבח. בבדיקה זו נבחנת האיכות ורמת הגימור של עבודות העץ. בחינת איכות העץ הינה בדיקה שבה מוודאים שהעץ לא פגום ושעבר טיפול מתאים כך שיחזיק מעמד לאורך זמן. בבדיקת הגימור של עבודות עץ מוודאים שעבודות העץ נעשו בצורה אסתטית. כמו כן, בבדיקה זו נוודא שהעבודות עץ נעשו בצורה איכותית כך שלמשל דלת של חדר מותאמת בצורה נכונה לפתח שעליו הוא מורכב. 

בדיקת מסגרות – בדיקת תקינות זו כוללת בדיקת האלמנטים בבית שהם מברזל או מפלדה. כגון בדיקת אטימות של דלתות ממ"דים או דלתות בית, בדיקת קורוזיה למרכיבים מברזל בבית, בדיקת בטיחות מעקה ובדיקת סורגים.

בדיקת עבודות צבע – יש חשיבות רבה לבדיקת תקינות ואיכות עבודת הצבע בבית. עבודת צבע לא מקצועית שהתבצע עם תשתית לא מתאימה, או עבודת צבע שהתבצע בלי תיקון חורים וסדקים או עבודת צבע שנעשתה על גבי עובש, כל אלו יכולים לפגום בקירות הבית בצורה משמעותית.

בדיקת ריצוף וקרמיקה – ליקויים בריצוף וקרמיקה יכולים לנבוע מעבודה לקויה או מחומרים בעלי איכות ירודה. בדיקת תקינות זו תבחן בדיקת התאמה, בדיקת תקן ואיכות ובדיקת פגמים של המרצפות ואריחי הקרמיקה בבית.

בדיקת סדקים – בבדיקה זו אנו בוחנים האם ישנם סדקים במבנה אודות לעבודת בנייה לא מקצועית ותכנון בנייה לקוי. סדקים בקירות יכולים לקרות בגלל מספר סיבות כולל: תכנון מבנה לקוי, חיבור לא נכון של קירות בטון לקירות לבנים או מהרכבת קיר לבנים בצורה לא תקנית.

בדיקת עבודות טיח – עבודות טיח שנעשו עם חומרים בלי תו תקן או שנעשו באופן לא מקצועי, פוגמות גם באיטום של מבנה וגם במראה האסתטי של מבנה. בבדיקת תקינות לטיח בודקים שהשתמשו בחומרים איכותיים בעלי תו תקן ושהטיח הונח בצורה נכונה. 


בנוסף לכל, אנחנו מבצעים בדיקת דירה לאחר שיפוץ כך שתוכלו לוודא שעבודת השיפוץ בביתכם בוצעה לפני התקנים הדרושים ושלא נעשו קיצורי דרך אשר ייפגמו בביתכם.
קבל עוד היום הצעת מחיר משתלמת עבור בדק בית כללי או בדיקת תקינות בנייה ספציפית.
 

בדק בית מקצועי ואמין – בשביל השקט הנפשי שלך.